30 Ekim 2020 Cuma

SAMSUN'A YOĞUN KAR YAĞDI! BELEDİYE PERSONELLERİ SEFERBER OLDU

Samsun'a yoğun kar yağdı! Belediye personelleri seferber oldu

Samsun'da gece saatlerinde başlayan yoğun kar yağışının ardından belediyeler alarma geçerek kapanan yolları açmak için seferber oldu.

09 Şubat 2020 Pazar 11:20 GÜNCEL

Samsun'da kar yağışı dün geceden itibaren etkili olurken, gece saatlerinden itibaren belediye ekipleri sokak, cadde ve mahallelerde kar mesaisi yaptı.


Kar yağışı nedeniyle kapanan, buzlanan yolları temizleme ve açma çalışmaları yapan belediye personelleri, sabah saatlerine kadar çalışmalarını sürdürdü. Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri ve Atakum Belediyesi ekipleri gece saatlerinden itibaren etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle alarma geçerken, belediyeler tüm araç, personel ve ekipmanlarını adeta seferber ederek, kar nedeniyle sıkıntı yaşanan noktalara müdahale etti.Atakum ilçesi Nişantaşı caddesinde bulunan yokuşta kar yağışı nedeniyle iki araç kayarak kaza yaparken, olay sonrası gelen ihbar üzerine Samsun Büyükşehir ve Atakum Belediyesi ekipleri bu noktaya giderek burada çalışma yaparak, buzlanan yokuşu temizledi. Yoğun kar yağışı nedeniyle belediye personelleri gece saatlerinden itibaren yoğun bir mesai yaparak kardan etkilenen yerlerde aralıksız çalışma yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Murat

09 Şubat 2020 Pazar 12:47

Atakum belediyesi ilk kar yağışında sınıfta kaldı

İlyas

09 Şubat 2020 Pazar 12:45

Sokak yolları hala açık değil neyin kafasını yaşıysunuz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum'daki o yokuşta kazalardan önce iki belediye kar temizleme çalışması yapıyordu

Atakum'daki o yokuşta kazalardan önce iki belediye kar temizleme çalışması yapıyordu