04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'UN KAVAK İLÇESİNDE JANDARMA KARDA MAHSUR KALAN YAŞLI KADINI KURTARDI

Samsun'un Kavak ilçesinde jandarma karda mahsur kalan yaşlı kadını kurtardı

Samsun'un Kavak ilçesine bağlı Ortaköy mahallesinde kar nedeniyle evde mahsur kalan ve hasta olan 95 yaşındaki Hacer Akgül isimli yaşlı kadını jandarmalar kurtardı.

21 Ocak 2020 Salı 14:24 GÜNCEL

Samsun'un Kavak ilçesine bağlı Ortaköy mahallesinde kar nedeniyle evinde mahsur kalan 95 yaşındaki hasta kadını jandarma görevlileri eve giderek kurtardı.


Samsun'un Kavak ilçes ine bağlı Ortaköy mahallesinde ulaşı yoğun kar nedeniyle kapanırken, 95 yaşındaki Hacer Akgül'ün hasta olduğu ve evine ambulansın ulaşamadığı ihbarı yapıldı. Bu ihbar üzerine hareket geçen Kavak İlçe Jandarma görevlileri yaşlı kadının bulunduğu eve ulaştı. Hasta olan 95 yaşındaki Hacer Akgül'ü sedye ile evden alan jandarma görevlileri, kadını 1 kilometre uzaklıkta bulunan ambulansa kadar taşıdı. Ambulansın kara saplanması üzerine jandarma görevlileri, yaşlı kadının hastaneye yetişebilmesi için ambulansı iterek hareket ettirmeye çalıştı. Yapılan girişimler ve mücadele sonucu kara saplanan ambulans bulunduğu yerden kurtarılırken Kavak ilçesine bağlı Ortaköy mahallesinden alınan 95 yaşındaki Hacer Akgül hastaneye yetiştirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kavak'ta daha fazla istihdam için belediye şantiye binasını fabrikaya tahsis etti

Kavak'ta daha fazla istihdam için belediye şantiye binasını fabrikaya tahsis etti