24 Ocak 2022 Pazartesi

TEKKEKÖY İLÇE STADI VE OLİMPİK YÜZME HAVUZU PROJESİNİN PROTOKOLÜ İMZALANDI

Tekkeköy İlçe Stadı ve Olimpik Yüzme Havuzu projesinin protokolü imzalandı

Samsun'un Tekkeköy ilçesine yapılacak İlçe Stadı ve Olimpik Yüzme Havuzu projesinin protokolü imzalandı.

01 Mayıs 2021 Cumartesi 14:46 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçeye yapılacak stad ve olimpik yüzme havuzu projelerinin protokolünün imzalandığını açıkladı.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, başkentteki temasları kapsamında ilçede hayata geçecek iki büyük projenin müjdesini açıkladı.

Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Olimpik Yüzme Havuzu ve İlçe Stadının yapılması ile ilgili protokolün imzalandığı müjdesini duyurdu.

TEKKEKÖY STADI VE OLİMPİK YÜZME HAVUZU İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN
Bölgenin en hızlı gelişen, değişen ve büyüyen ilçesi olan Tekkeköy’de iki büyük projenin en kısa zamanda hayat bulacağına dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Gerçek manada ihtiyaç duyulan iki büyük projenin yapılması noktasında protokolümüzü imzaladık. Bu büyük başarıyı ve mutluluğu, bereketiyle gelen 11 Ayın Sultanı Ramazan’da paylaşmak nasip oldu. Spor kulübümüze, ilçemizin tüm gençlerine, amatör ve profesyonel spor dalları ile uğraşan sporcularımıza, futbolcularımıza tribünlü ilçe stadı ile yediden yetmişe herkesin kullanacağı örnek olimpik yüzme havuzu ilçemize hayırlı olsun" dedi.
 BAŞKAN TOGAR’DAN TEŞEKKÜR
Spora ve sporculara gerekli desteğin verilmesi için her konuda üstüne düşenleri yapmaya çalıştığına değinen Başkan Togar, "Spor sağlığın ve başarının anahtarıdır. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözü de bunu en güzel şekilde ifade ediyor. Bizde bu felsefe ile ilçemize iki önemli spor kompleksinin kazandırılmasını sağladık. Bu eserlerin ilçemize kazandırılmasını talimatlandıran başta Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Dr. Muharrem Kasapoğlu beye ve süreci yakından takip edip her iki yatırımın ilçemize kazandırılmasında büyük emek ortaya koyan ve protokol imza törenimizde de bizleri yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Sayın Fuat Köktaş beye ve Spor Toto Teşkilat Başkanımız Bünyamin Bozgeyik beye ilçem ve şahsım adına en kalbi şükranlarımızı sunuyorum. Spor toto teşkilat başkanımız ile imzalamış olduğumuz protokol çerçevesinde en kısa zamanda ilçe stadımız ve olimpik yüzme havuzumuz ilçemizin hizmetinde olacak. İlçemize ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramını kutladı KoronaVirüs uyarısı yaptı

Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramını kutladı KoronaVirüs uyarısı yaptı