20 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DA BELEDİYE BAŞKANLARI VE SİYASİLER MASKE-SOSYAL MESAFE KURALINA UYMUYOR

Samsun'da belediye başkanları ve siyasiler maske-sosyal mesafe kuralına uymuyor

Samsun'da belediye başkanları ve siyasiler pandemi sebebiyle vatandaşlara maske ve mesafe uyarısı yaparken, yaptıkları bu uyarıya kendilerinin uymaması dikkati çekiyor.

01 Eylül 2021 Çarşamba 17:41 SAMSUN HABER

Samsun'da pandemi nedeniyle vatandaşları uyaran belediye başkanları ve siyasilerin, girdikleri kalabalıklar arasında maske ve mesafe kuralına uymaması eleştiri konusu oluyor.


Belediye başkanı ve siyasilerin hem vatandaşı tedbir ve kurallara uymaya davet edip hem de bahsettikleri kurallara kendilerinin uymaması çelişki yaratıyor. Samsun'da Covid-19 geçiren belediye başkanlarının dahi kalabalıklar arasına maskesiz ve sosyal mesafesiz girmesi, bu kalabalıklar arasında saatlerce tedbirsiz bir şekilde vakit geçirmesi şaşkınlık yaratıyor. 

Aynı şekilde Samsun'a gelen siyasilerinde çeşitli açılış ve etkinliklerle beraber yaptıkları esnaf-vatandaş ziyaretlerinde maske takmadıkları ve sosyal mesafeye dikkat etmedikleri görülüyor. Vatandaşları pandemiye karşı uyaran ve sosyal mesafeye, maske takmaya dikkat etmeleri uyarılarında bulunan belediye başkanlarımızı ve siyasilerimizi biz de uyaralım! Lütfen topluma örnek olun! Yaptığınız uyarılara önce siz uyun!
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

mehmet yalnız

02 Eylül 2021 Perşembe 11:31

hani bir ata sözü vardın hocanın dedigini yap ama yapdığını yapma misali haydar abii bizim secilmişlerde öyle kabul buyuruyor galiba

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Gül Aydın ile Hürkan Onuk dünya evine girdiler

Samsun'da Gül Aydın ile Hürkan Onuk dünya evine girdiler