04 Aralık 2021 Cumartesi

BAKAN VARANK SAMSUN'DA MEKANİK OTOPARKIN TEMELİNİ ATTI, CHP'YE YÜKLENDİ

Bakan Varank Samsun'da mekanik otoparkın temelini attı, CHP'ye yüklendi

Samsun'a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Havza ilçesinde Mekanik Otopark projesinin temel atma töreninde yaptığı konuşmada, "Bizim hizmet anlayışımızda göz boyama yoktur. CHP sadece vatandaşın gözünü boyayacak işlere imza atar" dedi.

16 Temmuz 2021 Cuma 15:30 SİYASET

Samsun'a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Havza Mekanik Otopark projesinin temelini atarken yaptığı konuşmada ise CHP'ye yüklenerek, "CHP sadece vatandaşın gözünü boyayacak işlere imza atar ve onları bir manada kandırmaya çalışır" dedi. 


Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Samsun'da ilk olarak Havza ilçesinde "Samsun Büyükşehir Belediyesi Mekanik Otopark Temeli Sanayi Otoparkı Temel Atma Törenine katıldı.

Bakan Varank'ı burada Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, KOSGEB Başkanı Hasan Basri Kurt, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, çevre ilçe belediye başkanları karşıladı.

Havza ilçesinde Mekanik Otopark Temeli Sanayi Otoparkı Temel Atma Töreninde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve Samsun Valisi Zülkif Dağlı’nın konuşmalarının ardından bir konuşma yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Bizim hizmet anlayışımızda göz boyama yoktur. Eğer yerin altına hizmet yapmamız gerekiyorsa bizim belediyelerimiz yerin altına da hizmet eder. Yeter ki vatandaşlarımızın problemleri çözülsün. CHP'de bunu göremezsiniz. CHP sadece vatandaşın gözünü boyayacak işlere imza atar ve onları bir manada kandırmaya çalışır. Bizim hizmet anlayışımız da vatandaşlarımızın sıkıntılarını çözmeye çalışıyor" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bakan Varank'tan Samsun Tersanesi açıklaması! Yeni OSB olacak

Bakan Varank'tan Samsun Tersanesi açıklaması! Yeni OSB olacak