12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA ÖZEL HASTANEDE DEHŞET! HEMŞİRE BIÇAKLA REHİN ALINDI!

Samsun'da özel hastanede dehşet! Hemşire bıçakla rehin alındı!

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan özel bir hastanede dehşet yaşandı! Hastanede çalışan hemşire, bıçakla rehin alındı!

25 Haziran 2022 Cumartesi 11:28 ASAYİŞ

Samsun'da geçtiğimiz günlerde Canik ilçesinde bulunan özel bir hastanede hemşire bıçakla rehin alındı. Dehşet veren olay ise örtbas edildi.


İddiaya göre özel hastaneye gelen eski personel, daha önce ilişkisi bulunan bayan bir hemşireyi 7. katta bıçak ile rehin aldı. Uzaklaştırma kararı bulunan ve elektronik kelepçe takılı olan saldırgan, hastanede terör estirdi. 

Elektronik kelepçe kurallarını ihlal ederek Canik ilçesindeki hastaneye giden erkek şahısın rehin aldığı hemşireyi ölümle tehdit ettiği ve hastane koridorunda adeta terör estirdiği öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen bu dehşet verici olay ise gündeme gelmezken, sağlık çalışanına yapılan saldırıya ilişkin sağlık sendikalarından bir açıklama gelmedi. Elektronik kelepçe kurallarını ihlal eden saldırgan nedeniyle polisin alarma geçtiği ve hastaneye çok sayıda polisin gittiği öğrenildi. Hemşireyi hastanede bıçak ile rehin alan şahıs, polisler tarafından uzun uğraşlar sonucu etkisiz hale getirildi. Saldırganın tutuklandığı bildirildi. Öte yandan aynı hastanede daha önce de bir hemşire intihar etmişti.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kabinenin en etkili bakanı Samsun'dan aday gösterilecek iddiası!

Kabinenin en etkili bakanı Samsun'dan aday gösterilecek iddiası!