29 Haziran 2022 Çarşamba

Afşin HATİPOĞLU

Afşin HATİPOĞLU

afsinhatipoglu@gmail.com

BU DÜNYADA ADALET YOK!

AK Parti’nin 300’e yakın vekili var, kendilerini çıkıp anlatacak kapasitede bir tanesi yok! Olsa partileri konuşmalarına izin verir!
-----------------

FETÖ Orta Asya da son derece güçlü bir örgüt, kaostan beslenmeyi de iyi biliyorlar. Kurtarılmış bölgeler yaratıp kendi mensuplarını o devletlere taşıyıp yeni bir yaşam alanı inşa edebilirler. Kazakistan veya Kırgızistan FETÖ yönetimine girebilir.
-----------------

Kazakistan’da gaza zam yaptılar, ayaklanma çıktı. Ben biraz önce depoyu 800 TL’ye doldurdum. Sonra Şevki Yılmaz geldi aklıma, ne varsa satın, muhalefete müflis ülke bırakın, dedi. Peki Şevki Yılmaz, Rusları ülkeye davet edin, ama yine de yönetimi muhalefete vermeyin de der mi ?
-----------------

Elektrikli yerli otomobil TOGG’a ülke olarak sevinelim, eyvallah, baş tacı! Elektriğe yüzde 130 zam geldi, bu ne diyelim ?
-----------------

Cin Ali’den sonra kitapla ilişkisini kesen sayısız insan tanıdım. Bunların arasında milyarderler de vardı. Özne-tümleç-yüklem şeklinde kendini izah edemiyorlar ama ölçüsüz para kazanabiliyorlar. Bu dünyada adalet yok!
-----------------

Nazarbayev’i destekleyen Türk Milliyetçileri şimdi de Rus İşgalini mi destekleyecekler?
-----------------

Bafra halkı; sohbet, cenaze, nişan, düğün ve ziyaret siyasetiyle kandırılıyor.  Bafra'ya hizmet edilmiyor, halkın yaşamını doğrudan etkileyecek hiçbir eylem yapılmıyor.  Gençler başıboş ve hedefsiz yetişiyor. Ekonomi üretilmiyor. İmar ve şehircilik faaliyetleri içler acısı, doğa ve iklim adına konuşan tek bir kişi dahi yok. Bafra halkı kendisini düşünmüyorsa, çocuklarının ve torunlarının geleceğini düşünmeli!

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu